Udany początek Frankowskiego

Ligi w Europie Inne ligi

Lens wygrywa w pierwszym, ligowym meczu Ligue 1 z Brest 3:2. Gwiazdą meczu został Florian Sotoca który popisał się hat-trickiem, jednak wkład w zwycięstwo miał Przemysław Frankowski, który zanotował asystę.

RC Lens wygrywa w swoim pierwszym, ligowym meczu 3:2 z drużyną Brest. Wszystkie bramki dla „Les Artésiens” zdobył Florian Sotoca. Francuski napastnik wpisał się na listę strzelców już w pierwszej połowie, miał też szanse na drugie trafienie do przerwy, jednak nie udało mu się wykorzystać rzutu karnego. Do swojego dorobku dołożył dwa trafienia w drugiej części spotkania.

Bramki dla drużyny Brest zdobyli Haris Belkebla i Romain Del Castillo

Przemysław Frankowski zagrał od pierwszej minuty i zanotował bardzo udane spotkanie. Już przy pierwszej bramce Sotoci miał duży wkład. Przy drugim trafieniu Francuza zanotował asystę. W 76. minucie opuścił plac gry i w jego miejsce zameldował się Jimmy Cabot.

Łukasz Poręba całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych. Adam Buksa wciąż znajduje się poza kadrą drużyny.