Polska Reprezentacja Polski

Turcja: Wygrane Ankaragucu i Sivassporu (akt.)

Ankaragucu Ankara z Michałem Żewłakowem w podstawowym składzie pokonało utytułowane Galatasaray Stambuł 3:2 w niedzielnym spotkaniu 25. kolejki ligi tureckiej.

Polski stoper spędził na murawie pełne 90 minut, ale bohaterem meczu w jego zespole był Stanislav Sestak, który popisał się hat-trickiem, a dwie z bramek strzelił w ostatnich minutach. Dla Galatasaray trafiali Aydin Yilmaz oraz Juan Pablo Pino.

Cenne zwycięstwo odniósł także walczący o utrzymanie Sivasspor, który na własnym obiekcie pokonał dobrze spisujący się w obecnym sezonie Kayserispor 1:0. Wygraną drużynie Kamila Grosickiego golem zdobytym już w 3. minucie zapewnił Ricardo Pedriel. Reprezentant Polski pozostał na murawie do końcowego gwizdka, tym razem nie wpisał się jednak na listę strzelców.