Polska Reprezentacja Polski

Turcja: Sivasspor gromi, trzy punkty Trabzonu

Sivasspor Kulubulu rozgromił w wyjazdowym spotkaniu 26. kolejki tureckiej Super Lig zespół Bucasporu aż 4:0. W podstawowym składzie gości znalazł się Kamil Grosicki. Reprezentant Polski zanotował asystę przy drugim trafieniu swojego zespołu, w 27. minucie nie wykorzystał rzutu karnego.

Grosicki opuścił plac gry w 70. minucie, kiedy to w jego miejsce został desygnowany Cihan Yilmaz. Turecki snajper w doliczonym czasie gry ustalił wynik konfrontacji.

Zwycięstwo odnotowali także piłkarze Trabzonsporu, którzy mierzyli się na wyjeździe z zespołem Genclerbirligi. Po golach Kacara i Alanzinho goście wygrali 2:1. Tym samym drużyna Trabzonsporu zrównała się punktami z liderującym Fenerbahce Stambuł. W wyjściowej „11” gości znalazł się Piotr Brożek. Były pomocnik krakowskiej Wisły rozegrał pełne 90 minut. Na ostatnie 10 minut meczu pojawił się jego brat Paweł, ale nie zdołał wpisać się na listę strzelców.