Trzeci remis z rzędu PSG

Ligi w Europie Inne ligi

PSG remisuje trzeci mecz z rzędu w rozgrywkach Ligue 1. Wśród strzelców bramek znalazł się Neymar, który ma na koncie 99 goli w paryskiej drużynie.

PSG po remisach z Lens oraz Strasbourgiem, dopisuje na swoje konto kolejny punkty wywalczony w rozgrywkach Ligue 1. Tym razem Paryżanie zremisowali raptem z Troyes 2:2.

Nic nie wskazywało na problemy PSG w tym meczu. Już w 6. minucie meczu Marquinhos trafił do siatki, w 25. minucie Neymar wykorzystał rzut karny i mistrz Francji pewnie prowadził 2:0. Jeszcze przed przerwą Ike Ugbo wpisał się na listę strzelców i zdobył kontaktowego gola.

Troyes tuż po przerwie wyrównało wynik dzięki Florianowi Tardieu. Druga połowa była równa z lekką korzyścią po stronie PSG, jednak żadnej ze stron nie udało się trafić do siatki.

Neymar ma już na swoim koncie 99 bramek w PSG. W meczu z Troyes trafił drugi raz do siatki, jednak gol nie został uznany i Brazylijczyk musi poczekać na swojego setnego gola.