Towarzysko: Slovan Liberec lepszy od GKS-u Bełchatów

W rozegranym w Larnace meczu sparingowym GKS Bełchatów przegrał z siódmą drużyną czeskiej ekstraklasy, FC Slovanem Liberec 1:2 tracąc bramkę w ostatniej minucie gry.

Czesi objęli prowadzenie w 57. minucie za sprawą Petra Papouska, a wyrównującego gola dla GKS-u zdobył w 67. minucie technicznym strzałem lewą nogą Paweł Komołow. Ostatnia bramka meczu padła w końcowych sekundach spotkania, a zdobył ją Vojta Hadascok.

W 36. minucie Dawid Nowak nie wykorzystał rzutu karnego.

W sparingu z powodu kłopotów zdrowotnych w zespole z Bełchatowa zagrać nie mogli Jacek Popek, Tomasz Wróbel i Marcus da Silva.

***

GKS Bełchatów – Slovan Liberec 1:2 (0:0)

0:1 Papousek 57
1:1 Komołow 67
1:2 Hadascok 90

GKS: Sapela (60. Budziłek) – Mysiak (73. Fonfara), Drzymont, Lacić, Jarmuż (75. Zawodziński) – Nowak, Baran, Sawala (61. Kryszak), Małkowski – Cetnarski (63. Komołow) – Żewłakow (73. Kuświk).