Tottenham z wygraną

Tottenham notuje kolejne zwycięstwo w Premier League. W 3. kolejce ligowej, piłkarze Postecoglou wygrali z Bournemouth 2:0 i tymczasowo zajmują fotel lidera.

Piłkarze Tottenhamu po raz kolejny kończą spotkanie Premier League ze zdobyczą trzech punktów. W meczu otwierającym sobotnie zmagania w 3. kolejce angielskiej ligi, londyński zespół nie miał większego trudu z rozprawieniem się z Bournemouth i wygrał 2:0.

Już w 17. minucie meczu pierwszego gola zdobył James Maddison, w drugiej połowie drugą bramkę dołożył Dejan Kulusevski i na tablicy pojawiło się 2:0, wynik ten utrzymał się już do ostatniego gwizdka sędziego.

Piłkarze Bournemouth wyraźnie odstawali od swojego przeciwnika i rzadko udawało się im przedostać pod bramkę Vicario

Tottenham bardzo dobrze rozpoczął sezon i po trzech meczach ma już na koncie 7 oczek, tuż po zakończeniu spotkania Koguty zajmowały pierwsze miejsce w tabeli. Dla Bournemouth to druga porażka z rzędu, a ich jedyną zdobyczą jest punkt zdobyty na inaugurację ligi z West Hamem.