Przejdź do treści
May 25, 2024, London: London, England, 25th May 2024. Erik ten Hag manager of Manchester United waves to the fans during the The FA Cup match at Wembley Stadium, London. (Credit Image: � David Klein/CSM via ZUMA Press Wire) 
PILKA NOZNA PUCHAR ANGLII
FOT. ZUMA/newspix.pl / 400mm.pl
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Premier League

To już pewne, Erik Ten Hag zostaje w Manchesterze United na dłużej!

Miała być zmiana trenera, ale holenderski szkoleniowiec zostaje na dłużej w czerwonej części Manchesteru. Czerwone Diabły na moment prolongują umowę Erika Ten Haga!

Maciej Łanczkowski

FOT. DEFODI, 400mm

Jeszcze pod koniec minionego sezonu wiele mówiło się o przyszłości Erika Ten Haga. Holenderski szkoleniowiec był na wylocie i niemal wszystko wskazywało na to, że Manchester United będzie miał nowego trenera. Sytuacja się mocno zmieniła. Czerwone Diabły sięgnęły po Puchar Anglii, co mocno podniosło notowania Ten Haga.

Wiadomo już, że Ten Hag nie tylko zostanie, ale podpisze nowy kontrakt z klubem! Informacje te pojawiały się już kilkanaście dni temu, ale teraz potwierdził je znany i ceniony Fabrizio Romano.

Według jego wiedzy, wszystko jest już ustalone i sfinalizowane. Pozostało tylko szlifowanie drobnostek, które powinny zakończyć się już niedługo. Możliwe, że jeszcze w tym miesiącu Ten Hag podpisze nową umowę.

Erik Ten Hag jest trenerem Manchesteru United od 1 lipca 2022 roku.

Źródło: Fabrizio Romano
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Jeremiasz
Jeremiasz
25 czerwca, 2024 21:32

Ten Hag zostać powinien. Natomiast potrzebne jest całkowite przemodelowanie składu. Antony leci w pierwszej kolejności

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024