Szymański trafia w meczu z Ajaxem

Ligi w Europie Inne ligi

Sebastian Szymański po raz kolejny udowadnia wysoką formę przed zgrupowaniem reprezentacji Polski. Tym razem nasz zawodnik wpisał się na listę strzelców w meczu przeciwko Ajaxowi!

Hitowy mecz w Holandii dla Feyenoordu! Drużyna z Rotterdamu pokonała na wyjeździe Ajax 3:2. Już w 5. minucie meczu Feyenoord wyszedł na prowadzenie dzięki trafieniu Santiago Gimeneza. Do przerwy Ajax odrobił stratę i nawet wyszedł na prowadzenie dzięki bramkom zdobytym przez Edsona Alvareza i Dusana Tadicia.

W 52. minucie na listę strzelców wpisał się Sebastian Szymański, wyrównując tym samym wynik spotkania, Polak wykorzystał podanie Alireza Jahanbakhsha i przeciął piłkę zagraną przez 29-letniego Irańczyka, pakując ją prosto do siatki.

Feyenoord zdołał wygrać to spotkanie, w 86. minucie Lutsharel Gertruida trafił na 3:2.

Szymański po raz kolejny zagrał na prawdę dobre spotkanie i można spodziewać się wysokich ocen wystawionych przez holenderskich dziennikarzy. Polak zszedł z boiska w 77. minucie meczu.