CHORZOW 31.08.2024
MECZ BETCLIC I LIGA SEZON 2024/25  POLISH FOOTBALL FIRST LEAGUE MATCH : RUCH CHORZOW - GORNIK LECZNA
DAWID SZULCZEK

Szulczek idealnie przywitał się z kibicami w Chorzowie. Wygrana Ruchu z Górnikiem Łęczna!

Dawid Szulczek zadebiutował w roli trenera Ruchu Chorzów. Nowy szkoleniowiec poprowadził Niebieskich do wygranej z Górnikiem Łęczna.

Ruch nie był faworytem w starciu z Górnikiem Łęczna w 8. kolejce Betclic 1.liga, ale zespół Niebieskich zaprezentował się z dobrej strony i wygrał na Stadionie Śląskim. Debiutujący w roli szkoleniowca Dawid Szulczek mógł przywitać się z kibicami i zrobił to w najlepszy, możliwy sposób.

W 21. minucie do siatki trafił Mateusz Szwoch, jednak Adam Deja cudownym uderzeniem trafił do siatki tuż przed przerwą i doprowadził do wyrównania.

Po przerwie gole Ruchowi zdobywali Denis Ventura oraz Bartłomiej Barański. W ostatniej akcji meczu drugą bramkę zespołowi z Łęcznej zdobył Damian Warchoł, tym samym wieńcząc wynik na 3:2 dla gospodarzy.