Szczęsny z ekipą walczą o wicemistrzostwo [LIVE]

Remis w hicie kolejki jest lepszym wynikiem dla Milanu. Juve już jutro może stracić 3. lokatę w lidze na rzecz Bologni, która mierzy się z drużyną ze strefy spadkowej.

Koniec! Juventus 0-0 Milan!

90′
Sędzia dorzuca cztery dodatkowe minuty.

88′
Biała Dama w długim posiadaniu piłki. Gospodarze starają się bez pośpiechu rozgrywać akcję, czekając na błąd defensywy.

86′
Milik groźnie głową po rzucie rożnym. Piłka przelatuje blisko obok słupka.

85′
Ogromne zamieszanie pod bramką Milanu! McKennie oddaje strzał, który wypuszcza z rąk Sportiello. Piłka spada pod nogi zawodnika Juve, ten oddaje strzał. Z linii piłkę wybija obrońca!

81′
Loftus-Cheek -> Zeroli
Pulisic -> Chukwueze
Musah -> Bartesaghi
Yildiz -> Miretti

78′
Rafa Leao oddaje strzał, który plecami blokuje Bremer. Korner dla Milanu.

75′
Wchodzimy w ostatni kwadrans gry. Juventus po zmianach jest drużyną zdecydowanie lepszą. Stwarzają sobie dogodne sytuacje, ale na bramce świetnie dysponowany jest Sportiello.

72′
Sportiello! Bramkarz Milanu zatrzymuje strzał głową Milika.

70′
Giroud -> Okafor
Weah -> McKennie

69′
Giroud po starciu z Bremerem potrzebuje pomocy medycznej.

68′
Druga połowa to zdecydowanie lepsze widowisko. Zawodnicy grają na zdecydowanie większych obrotach.

65′
Loftus-Cheek oddaje bardzo dobry strzał. Piłka mija słupek dosłownie o centymetry.

64′
Chiesa świetnie dogrywa w pole karne, ale w ostatniej chwili Sportiello wybija piłkę.

62′
Kostic -> Chiesa
Vlahovic -> Milik
Adli -> Bennacer

61′
Locatelli stanął przed kapitalną szansą na zdobycie bramki. W ostatniej chwili zablokował Thiaw.

58′
Dobre dośrodkowanie Rabiot kończy się niecelnym strzałem Yildiza.

57′
Yildiz wyprowadzał bardzo dobrze zapowiadającą się kontrę, ale w ostatniej chwili Loftus-Cheek świetnie odbiera piłkę.

56′
Pulisic blokowany na skrzydle. Z rzutu rożnego wznowią goście z Mediolanu.

52′
Leao nieprzepisowo zatrzymany na 25. metrze. Milan ma dobrą sytuację.

49′
Ależ sytuacje dla Juventusu! Szturm lewą flanką okazał się bardzo groźny. Kostic oddał niesygnalizowany strzał z ostrego kąta.a Kapitalnie wybił Sportiello. Próba dobitki również pada łupem bramkarza.

46′
Kapitalnie w obronie Thiaw. Obrońca wygrywa ważny pojedynek z Vlahovicem.

45′
Wracamy do gry w Turynie.

45′
Czas na przerwę. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek.

45+2′
Vlahovic sprytnym chciał oszukać bramkarza, ale Sportiello czujnie na linii wybija piłkę.

45′
Musah popełnia absurdalny błąd w okolic 20. metra. Vlahovic odzyskuje piłkę i zostaje powalony na ziemię. Obrońca ukarany żółtą kartką, a przed Juve świetna okazja.

44′
Narazie oglądamy przeciętne widowisko. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji bramkowej. Bardzo skuteczną grą pochwalić się mogą obrońcy obydwu drużyn, którzy dobrze neutralizują ataki rywali.

40′
Milan ponownie bardzo cierpliwie w rozegraniu na przedpolu Szczęsnego.

38′
Weah mocno wrzuca piłkę w pole karne. Podanie jest jednak zbyt wysokie i Kostic nie doskakuje do piłki.

36′
Milan prowadzi oblężenie bramki rywali.

34′
Pulisic dośrodkowuje na głowe Loftusa-Cheek, który oddaje słaby strzał głową wysoko nad poprzeczką.

28′
Gabbia oddaje niecelny strzał z trudnej pozycji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

26′
Milan po zablokowanej próbie strzału, będzie miał rzut rożny.

24′
Śmiała próba Leao z dystansu. Próba zdecydowanie niecelna.

22′
Cambiaso próbuje oddać strzał z linii pola karnego, ale uderzenie mija się ze słupkiem.

21′
Weah ze skrzydła stara się dośrodkować, ale piłka spada pod nogi obrońcy.

19′
Loftus-Cheek świetnie w defensywnie wślizgiem przerywa kontrę rywali.

15′
Giroud faulowany w środkowej strefie boiska przez Bremera.

14′
Gatti oddaje potężny strzał z dystansu, ale piłka szybuje wysoko ponad poprzeczką.

13′
Milan długo rozgrywa piłkę przed polem karnym Białej Damy szukając wolnej przestrzeni.

11′
Gatti przerywa kontrę Milanu faulując Rafa Leao.

7′
Vlahovic wykorzystuje swoje warunki fizyczne i po walce z obrońcami znajduje miejsce na oddanie strzału. Bramkarz pewnie łapie piłkę.

5′
Gabbia i Gatti zderzyli się głowami w polu karnym. Potrzebna jest pomoc medyczna.

4′
Pierwsza okazja dla Juve. Z rzutu rożnego dorzuca Kostic.

3′
Sędzia trafiony piłką musi przerwą akcję i grę wznawiamy od rzutu sędziowskiego.

1′
Florenzi z pierwszą dobrą interwencją w obronie.

18:00
Rozpoczynamy hit włoskiego Calcio!

17:45
Arbitrem głównym dzisiejszego starcia jest Maurizio Mariani.

17:40
Składy na dzisiejszy mecz:

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na relacji tekstowej z hitowego starcia w świecie Calcio. Zajmujący drugą pozycję Milan podejmie na Allianz Stadium bezpośredniego rywala Juventus. Na 4. miejscu jest Bologna, która czeka na potknięcie rywali i zniwelowanie minimalnej przewagi.