GLOGOW 27.07.2024
MECZ 2. KOLEJKA BETCLIC I LIGA SEZON 2024/25 --- POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL MATCH: CHROBRY GLOGOW - BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA
GOL  RADOSC  KAMIL ZAPOLNIK  KACPER KARASEK

Polska 1 Liga

Świetny start sezonu Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Drugie zwycięstwo Słoni!

Już na samym początku sezon Termalica wysyła bardzo mocny sygnał, że będzie liczyła się w walce o awans do PKO BP Ekstraklasa. Termalica w 2. kolejce bez żadnego kłopotu ograła Chrobry Głogów.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza wygrywa swój drugi mecz w tym sezonie Betclic 1.liga. Słoniki są jednym z kandydatów do awansu do Ekstraklasy i już na samym początku pokazują, że zamierzają w tym sezonie podejść na poważnie do walki o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Pierwsza połowa obyła się bez goli i oglądaliśmy całkiem wyrównane spotkanie. Po przerwie jednak zespół z Niecieczy wrzucił wyższy bieg i znalazł sposób na to, aby przejąć kontrole nad meczem.

W 56. minucie do siatki trafił Wojciech Jakubik. Kilkanaście minut później rzut karny na gola zamienił Kacper Karasek. W 79. minucie Jakubik po raz drugi trafił do siatki – przy obu bramkach asystę zanotował Kamil Zapolnik.

W ostatniej akcji meczu wynik spotkania na 4:0 ustalił Maciej Ambrosiewicz. (MŁ)