GLOGOW 20.08.2024
MECZ 6. KOLEJKA BETCLIC I LIGA SEZON 2024/25 --- POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL MATCH: CHROBRY GLOGOW - STAL RZESZOW
BENEDYKT PIOTROWSKI  JESUS ANTONIO DIAZ GOMEZ  MICHAL SYNOS  GOL  RADOSC

Polska 1 Liga

Stal Rzeszów liderem ligi! Świetna forma zawodników Marka Zuba

Stal Rzeszów na fali zwycięstw w Betclic I liga. Piłkarze z Podkarpacia po bardzo pewnym występie pokonali Chrobrego Głogów 3:1 i są liderem tabeli!

Stal Rzeszów notuje czwarte zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach pierwszej ligi. Rzeszowska drużyna nie miała kompletnie żadnego problemu w Głogowie i pewnie wygrała 3:1.

Goście objęli prowadzenie już w 30. minucie po bramce Jesusa Diaza. Kolumbijski napastnik wpisał się na listę strzelców w 60. minucie gry, podwyższając prowadzenie i kompletując dublet.

W 74. minucie trafieniem odpowiedział Ozimek, ale tuż przed końcem meczu trzecią bramkę dla Stali zdobył Cesar Pena.