LEGNICA 26.07.2024
MECZ 2. KOLEJKA BETCLIC I LIGA SEZON 2024/25 --- POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL MATCH IN LEGNICA: MIEDZ LEGNICA - STAL STALOWA WOLA
nz IWO KACZMARSKI GOL GOAL CIESZYNKA RADOSC

Stal rozkuta w Legnicy. Sześć goli w meczu Miedzi z gośćmi ze Stalowej Woli

Rozstrzygnięcie meczu Miedzi Legnica ze Stalą Stalowa Wola, który otworzył drugą kolejkę Betclic 1 Ligi, było znane w zasadzie już po pierwszej połowie. Druga go nie zmieniła.

Do przerwy gospodarze prowadzili bowiem 3:0. Wysoką dyspozycję z pierwszej kolejki (gol i asysta) utrzymał Florian Hartherz, po podaniu którego wynik otworzył Wiktor Bogacz. Kilkanaście minut później napastnik skompletował dublet. Potem prowadzenie podwyższył Iwo Kaczmarski.

Po upływie godziny gry 20-latek też celebrował dublet. Zrobiło się 4:0.

W ostatnim kwadransie Stal przypudrowała wynik trafieniami Dominika Jończego oraz Jakuba Górskiego. Nie miała już jednak realnych szans na odrobienie strat. Przegrała.

Przed beniaminkiem Betclic 1 Ligi trudny sezon. Po dwóch meczach i dwóch porażkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. (MS)