Środa z Ligą Mistrzów! [Zapis relacji]

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo ze środowych meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów.

22:55
Koniec emocji! Na każdym stadionie wybrzmiał już ostatni gwizdek. Tak prezentuje się komplet rezultatów dzisiejszych spotkań.

22:52
A jednak! Manchester United nie składa broni i trzeci raz trafia do bramki Bayernu. Dublet Casemiro.

22:50
Napoli po kilku minutach odpowiada w meczu z Bragą! Gola samobójczego strzelił Sikou Niakate.

22:49
Koniec nadziei dla Czerwonych Diabłów. Mathys Tel trafia na 4:2!

22:46
Bramki zdobywają także Braga i Manchester United! Portugalczykom remis daje Bruma, a Svena Ulreicha pokonuje Casemiro.

22:45
Inter wyrównuje w meczu z Realem Sociedad! Na listę strzelców wpisuje się Lautaro Martinez.

22:30
Martin Odegaard strzelcem czwartego gola dla Arsenalu! PSV na kolanach.

22:26
Początkowo wydawało się, że Nicolo Barella zostanie ukarany czerwoną kartką. Po analizie systemu VAR sędzia cofnął jednak swoją decyzję.

22:13
Benfica przegrywa z Salzburgiem już 0:2. Tym razem bramkarza portugalskiej ekipy pokonał Oscar Gloukh.

22:11
Niezawodny Harry Kane zamienia rzut karny w gola. Manchester United znowu przegrywa dwoma bramkami.

22:10
Długo nie trwała radość kibiców Manchesteru United. Po zagraniu ręką Christiana Eriksena w polu karnym podyktowano jedenastkę.

22:06
Czerwone Diabły nie zwlekają z odrabianiem strat! Rasmus Hojlund zdobywa bramkę kontaktową.

22:03
Rozpoczynamy powoli drugie połowy. Najwcześniej grać zaczęli piłkarze Bayernu oraz Manchesteru United.

21:52
Piłkarze na wszystkich stadionach zeszli już do szatni na przerwę. Tak prezentują się rezultaty po pierwszych połowach.

21:47
Bramkę tuż przed przerwą zdobywa Giovanni Di Lorenzo. Napoli wychodzi na prowadzenie z Bragą!

21:39
Arsenal się nie zatrzymuje! Gola na 3:0 strzela Gabriel Jesus.

21:33
Bawarczycy idą za ciosem! Tym razem bramkarza Manchesteru United pokonał Serge Gnabry.

21:29
Wynik otwiera Bayern Monachium! Na liście strzelców zapisuje się Leroy Sane. Spory błąd Andre Onany przy strzale z dystansu.

21:25
Lens wyrównuje w meczu z Sevillą za sprawą gola Angelo Fulginiego bezpośrednio z rzutu wolnego.

21:21
Leandro Trossard i mamy 2:0 dla Arsenalu! Świetnie w spotkanie z PSV weszli Kanonierzy.

21:15
Salzburg wreszcie wychodzi na prowadzenie. Jedenastkę na gola zamienił Roko Simic.

21:14
Kolejny rzut karny dla Salzburga! Po fatalnym błędzie i zagraniu ręką czerwoną kartką ukarany zostaje dodatkowo Antonio Silva

21:10
Bramka dla Arsenalu i Sevilli w jednej minucie! Kanonierów na prowadzenie wyprowadza Bukayo Saka, a ekipę Sevillistas Luis Ocampos.

21:05
Real Sociedad wychodzi na prowadzenie w meczu z Interem. Bramkę zdobył Brais Mendez.

21:04
NIE MA GOLA DLA SALZBURGA! Jedenastkę niecelnym strzałem zmarnował Karim Konate.

21:03
Zaczynamy od spotkania w Lizbonie! Dla Salzburga podyktowany został właśnie rzut karny.

21:00
Wybiła 21:00, więc zaczynamy kolejną dawkę piłkarskich emocji na najwyższym poziomie!

20:55
Już za 5 minut wystartuje aż sześć spotkań.

20:50
Podczas meczów rozgrywanych o godzinie 21:00 od samego początku będzie można obejrzeć w akcji dwóch Polaków. W składzie Lens znalazł się Przemysław Frankowski, a dla Napoli zagra Piotr Zieliński. Na ławkach rezerwowych swoich drużyn zasiedli Hubert Idasiak (Napoli), Jakub Kiwior (Arsenal) oraz Kamil Piątkowski (Salzburg).

20:41
Końcowy gwizdek na obu stadionach. Po emocjonujących końcówkach Galatasaray odrabia straty i remisuje z Kopenhagą 2:2, a Real wygrywa 1:0 z Unionem dzięki

20:39
PADA GOL DLA REALU MADRYT! W samej końcówce spotkania piłkę do bramki wbija nie kto inny jak Jude Bellingham!

20:32
Galatasaray idzie za ciosem i wyrównuje! Strzelcem Tete.

20:30
Galatasaray z bramką kontaktową! Na listę strzelców wpisuje się Sacha Boey. Może być jeszcze bardzo ciekawie w Turcji.

20:17
Sytuacja zaostrza się w Stambule. Kopenhaga będzie kończyła mecz z jednym zawodnikiem mniej. Czerwoną kartką ukarany został Elias Jelert.

20:02
Kopenhaga podwyższa prowadzenie! Tym razem Muslere pokonał Diogo Goncalves.

19:51
Grają już także piłkarze Realu oraz Unionu.

19:50
Zaczęła się druga połowa w meczu Galatasaray – FC Kopenhaga.

19:35
Przerwa również w Madrycie. Królewscy remisują z Unionem 0:0.

19:33
Zakończyła się pierwsza połowa w Stambule. Piłkarze z Danii na przerwę schodzą prowadząc 1:0.

19:20
Wreszcie się doczekaliśmy! Strzelanie otwiera dziś FC Kopenhaga! Bramkę przeciwko Galatasaray zdobył Mohamed Elyounoussi.

19:11
Po 25 minutach na obu stadionach utrzymuje się bezbramkowy remis.

18:47
Z lekkim opóźnieniem, ale wybrzmiał również pierwszy gwizdek na Santiago Bernabeu.

18:45
Rozpoczęto mecz w Stambule.

18:30
Za kwadrans swój mecz rozpocznie także napakowane gwiazdami w formacji ofensywnej Galatasaray. Turecka drużyna zmierzy się na własnym stadionie z FC Kopenhagą. W bramce gości naturalnie wystąpi Kamil Grabara.

18:15
Takich zawodników do boju od pierwszej minuty wysyła dziś Carlo Ancelotti. Rywalem Realu Madryt będzie Union Berlin.

18:05
Witamy w relacji live z meczów grupowych Ligi Mistrzów! Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkania dostarczą nam tak samo dużo, jak nie więcej emocji co wczorajsze. Harmonogram prezentuje się następująco.