– Nie graliśmy najlepiej, przynajmniej w pierwszej połowie, w drugiej już było odrobinę lepie – powiedział Bartosz Ślusarski po czwartkowym meczu Ligi Europy z SC Braga.
– Myślałem, że spotkanie ułoży się bardziej po naszej myśli, ale Braga grała lepiej. My gralismy zbyt często długie piłki, ale niestety, nie przynosiło to efektów. Przynajmniej jednak mamy tą jedną zaliczkową bramkę, natomiast trzeba się spodziewać, że u siebie rywale zagrają na pewno o wiele ostrzej – dodał piłkarz Kolejorza i jednocześnie zaznaczył, iż cieszy się z tego, że wrócił do składu.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.