Słodko-gorzkie pożegnanie Mbappe z Paryżem

Ligi w Europie Inne ligi

Kylian Mbappe zagrał ostatni mecz na Stade des Princes w koszulce PSG. Mistrz Francji przegrał z Toulouse 1:3, jednak Mbappe pożegnał się z kibicami strzelonym golem.

To był ostatni mecz Kyliana Mbappe w barwach PSG na Stade des Princes. Kilka dni temu reprezentant Francji ogłosił, że wraz z końcem sezonu opuści klub. Zawodnik nie przekazał informacji o swojej przyszłości, jednak powszechnie wiadome jest, że dołączy do Realu Madryt.

Kibice pożegnali piłkarza okazjonalną oprawą na trybunach oraz TIFO z podobizną Mbappe. Już w 9. minucie spotkania napastnik wpisał się na listę strzelców i być może był to jego ostatni gol w barwach PSG.

PSG nie udało się jednak wygrać tego meczu. Jeszcze w pierwszej połowie do siatki trafił Dallinga, w drugiej połowie drugą bramkę dołożył Gboho oraz Magri, trafiając w ostatniej akcji meczu.