OPOLE 19.07.2024
PILKA NOZNA BETCLIC I LIGA SEZON 2024/2025 Odra Opole - Ruch Chorzow
NZ KIBICE FANI RUCH DOPING OPRAWA KOSZULKI SZALIKI

Ruch Chorzów ogrywa Kotwicę Kołobrzeg

Spotkały się dwie drużyny ze środka tabeli, co było widoczne w wyrównanym poziomie gry. Ostateczny wynik został rozstrzygnięty dopiero w ostatnim kwadransie.

Obie ekipy przystępowały do tego meczu w kiepskich nastrojach. Zespół z Kołobrzegu nie wygrał od sierpnia, natomiast Chorzowianie w dwóch poprzednich spotkaniach zanotowali porażki z bilansem bramkowym 0:5. Obie drużyny walczyły więc o przerwanie złej serii, ale na boisku widać było, że zawodnicy grali z pewnym napięciem. Pierwsza połowa nie obfitowała w sytuacje strzeleckie.

Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż do ostatniego kwadransa. W 75. minucie pechowo do własnej siatki trafił Tomasz Wełna.