Polska Reprezentacja Polski

Puchar Grecji: AEK pokonał Panathinaikos, grał Roger (akt.)

PAOK Saloniki, z Mirosławem Sznaucnerem w podstawowym składzie, zremisował na wyjeździe z Olympiakosem Pireus 1:1 w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Grecji.

Drużyna z Pireusu zasłużenie prowadziła już po pierwszej połowie, zaraz przed przerwą gola zdobył bowiem Francuz Fracois Modesto. Mimo że później podopieczni Ernesto Valverde stworzyli sobie wiele sytuacji strzeleckich, nie zdołali podwyższyć wyniku, a ich podbramkową niemoc wykorzystali goście. W 83. minucie do remisu doprowadził Portugalczyk Vieirinha.

Mirosław Sznaucner spędził na murawie pełne 90 minut.

Swój mecz z lokalnym rywalem, Panathinaikosem 2:0 wygrał z kolei AEK Ateny z Rogerem Guerreiro w podstawowej jedenastce, a obie bramki zdobył niezawodny Nikos Liberopoulos.

Roger opuścił boisko w 68. minucie, gdy zastąpił go Ismael Blanco. Były pomocnik Legii Warszawa w 55. minucie został ukarany żółtą kartką.