PSG znów zwycięskie

Ligi w Europie Inne ligi

Nawet świetna forma Branco van den Boomena nie pomogła Tuluzie w pokonaniu PSG. Mistrz Francji okazał się zbyt mocny.

Wspomniany Holender świetnym strzałem z rzutu wolnego wyprowadził swój zespół na prowadzenie w 20. minucie meczu. Piłkarz gości zmylił Gianluigiego Donnarummę i zdobył swoją piątą bramkę w tym sezonie Ligue 1.

Niecałe 20 minut później wyrównali gospodarze. Gola na 1:1 strzelił Achraf Hakimi, któremu asystował Carlos Soler.

Po przerwie piłkarze Christophe’a Galtiera wyszli na prowadzenie za sprawą bramki Leo Messiego. Argentyńczyk w 58. minucie fenomenalnie przymierzył i pokonał bramkarza przyjezdnych.

PSG nad drugą Marsylią ma już 12 punktów przewagi. Co prawda Olimpijczycy mają jeszcze do rozegrania swój mecz w tej kolejce, ale dominacja paryżan nad resztą stawki niezmiennie robi wrażenie. Tuluza plasuje się na 12. pozycji.