PSG w końcu wygrywa!

Ligi w Europie Inne ligi

PSG po dwóch, ostatnich remisach zanotowało pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Paryżanie wygrali w RCD Lens 3:1.

Pojedynek mistrza z wicemistrzem na korzyść tego pierwszego! Drużyna PSG pewnie ograła RCD Lens i zgarnęła pierwszy w tym sezonie komplet punktów.

W pierwszej połowie jedyną bramkę zdobył Marco Asensio, dla którego to pierwsze trafienie w barwach Paryżan. Nowy zawodnik trafił do siatki w 45. minucie gry i dał prowadzenie swojemu zespołowi tuż przed zejściem do szatni.

Po przerwie PSG miało już znaczną przewagę i kontrolowało przebieg meczu. Dwukrotnie do siatki trafił Kylian Mbappe, który ma już na koncie trzy gole w tym sezonie ligowym.

Honorową bramkę gościom w 95. minucie zdobył Morgan Guilavogui

Przemysław Frankowski rozpoczął spotkanie od pierwszej minuty, ale na drugą połowę już nie wybiegł na murawę. Szkoleniowiec Lens zdecydował się na zmianę i w miejsce Polaka posłał innego piłkarza.

PSG zanotowało solidny skok w tabeli i jest już na 4. miejscu. Lens rozpoczęło falstartem i po trzech, rozegranych meczach jest na 16. miejscu.