PSG solidnie zlane

Ligi w Europie Inne ligi

PSG w dużym dołku. Paryżanie przegrali już 3 z ostatnich 5 meczów ligowych. Teraz otrzymali solidne bęcki od AS Monaco.

]

To nie jest dobry czas PSG. Paryżanie w katastrofalnym stylu odpadli z Ligi Mistrzów, a teraz kuleją w rozgrywkach Ligue 1. Przewaga nad drugą Marsylią jest ogromna i wynosi 15 punktów, jednak ostatnie tygodnie to passa blamażów wicemistrza Francji.

W niedzielne południe PSG poległo z AS Monaco aż 0:3. W 25. minucie tego meczu wynik otworzył Ben Yedder. Już w drugiej połowie wynik podwyższył Kevin Volland. Kilka minut przed końcem meczu rezultat na 3:0 ustalił Ben Yedder, który ponownie wpisał się na listę strzelców – tym razem z karnego.

PSG jest liderem, ma sowitą przewagę punktową, ale w 3 z 5 ostatnich meczów ponieśli porażkę w lidze. Gwiazdozbiór zaczyna zawodzić i grać bardzo słabo – starcie z AS Monaco idealnie uwypukliło beznadziejność Paryżan.