PSG pokonane!

Ligi w Europie Inne ligi

W zespole PSG nie dzieje się najlepiej. Paryżanie tym razem przegrali w 28. kolejce francuskiej Ligue 1 z Rennes 0:2. Mimo klęski, sytuacja mistrza w tabeli jest optymalna w drodze ku obronieniu tytułu.

PSG przegrywa na Parc des Princes. Mistrz Francji nie miał sposobu na drużynę Rennes, która wygrała 2:0 w meczu 28. kolejki francuskiej Ligue 1.

Chwilę przed przerwą wynik spotkania otworzył Karl Toko Ekambi. W 47. minucie Arnaud Kalimuendo podwyższył na 2:0 i ostatecznie wynik utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego.

Paryżanie znów zagrali słabe spotkanie i byli bezsilni. W ich grze brakowało nie tylko stylu i jakości, ale przede wszystkim skuteczności w strzałach. Łącznie gospodarze 7-krotnie strzelali w światło bramki i po żadnej z prób piłka nie znalazła się w siatce bramki Rennes.

Przewaga PSG jest bezpieczna i wynosi 9 oczek nad drugim Lens. Mimo wyraźnej obniżki formy, PSG nie powinno być zagrożone.

Rennes za to pnie się w tabeli i dzięki kompletowi punktów wskakuje na 5. miejsce.