GLOGOW 30.08.2024
MECZ 8. KOLEJKA BETCLIC I LIGA SEZON 2024/25 --- POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL MATCH: CHROBRY GLOGOW -  POLONIA WARSZAWA
BARTLOMIEJ POCZOBUT , SZYMON KOBUSINSKI , RADOSC PO ZDOBYTEJ BRAMCE

Polonia Warszawa pewnie zwycięża w Siedlcach

Polonia nie pozostawiła złudzeń dzisiejszym rywalom. Gospodarze z Siedlec nie mieli większych w tym starciu i rywali wpakowali im aż cztery bramki.

Polonia na prowadzenie zdołała wyjść w 25. minucie. Obrona zaspała i Łukasz Zjawiński to wykorzystał strzelając gola po dośrodkowaniu kolegi. Mecz przez większość czasu zdawał się być wyrównany i wynik 0:1 utrzymywał się aż do 70. minuty. Wtedy prowadzenie podwyższyć udało się Erykowi Terpiłowskiemu. Trener Pogoni w 72. minucie wykonał już 4. zmiany, licząc na przebudzenie swojej drużyny, ale plan nie wypalił. Goście podwyższyli prowadzenie w 80. minucie. Bramkę samobójczą zdobył Krzyżak. Zjawiński rozpoczął i zakończył strzelanie dla swojej drużyny. W 86. minucie napastnik nie pomylił się z rzutu karnego i było już 4:0.

Pogoń zdołała odpowiedzieć zaledwie jedną bramką w końcówce 24-letniego Daniela Pika.