Piątek z bramką w tureckiej lidze!

Ligi w Europie Inne ligi

Krzysztof Piątek znów zapisał się na listę strzelców w meczu tureckiej ligi. Polski zawodnik trafił w starciu z Alanyaspor i przyczynił się do wygranej swojego zespołu.

Krzysztof Piątek wciąż jest na dobrych torach i po raz kolejny trafił do siatki w meczu tureckiej ligi. Polski napastnik w drugiej połowie meczu z Alanyasporem wykończył dośrodkowanie jednego z kolegów swojej drużyny, uderzając głową z bliskiej odległości.

Gol Piątka miał spore znaczenie, ponieważ Başakşehir wygrał 3:2. Gole zespołowi ze Stambułu trafiali jeszcze Turuc i Figueiredo.

To siódme trafienie Piątka w trwającym sezonie. Przypomnijmy, że po długiej przerwie Polak przełamał się dopiero w listopadzie w meczu z Ankaragücü, zdobywając dwa gole. Teraz były gracz AC Milan regularnie wpisuje się na listę strzelców.

Wygląda na to, że Basaksehir ma za sobą już gorszy okres i pnie się w tabeli ligi tureckiej. Zespół Piątka jest już na 9. miejscu