Oficjalny debiut Majeckiego z czystym kontem

Ligi w Europie Inne ligi

Radosław Majecki zanotował debiut w drużynie Cercle Brugge. Polski bramkarz wystąpił w spotkaniu 2. kolejki belgijskiej ligi i jego drużyna wygrała 1:0.

Radosław Majecki zanotował oficjalny debiut w barwach Club Brugge. Polski bramkarz przed tygodniem na inaugurację ligi belgijskiej znalazł się na ławce rezerwowych, jednak w drugiej serii spotkań znalazł się w wyjściowym składzie. Były gracz Legii zagrał od pierwszej minuty w starciu z Anderlechtem i zakończył spotkanie z czystym kontem.

Drużyna Polaka wygrała 1:0 po bramce Louisa Torresa w drugiej części meczu. Majecki nie miał zbyt wiele pracy w tym spotkaniu, goście nie oddali ani jednego, celnego uderzenia na jego bramce. Polak kilka razy brał udział w rozegraniu na własnej połowie i wybijał futbolówkę w głąb placu gry.

Majecki być może otrzyma kolejną szansę za niecały tydzień. W piątek Club Brugge mierzy się z Zulte-Waregem.