Najnowsze
Napastnik opuści Ekstraklasę po zaledwie sezonie! Wróci do ojczyzny
Ekstraklasa
Głośny transfer wewnątrz Ekstraklasy przesądzony? „To będzie wyłom w defensywie”
Ekstraklasa
Kolejny mecz na mundialu przerwany? Złe prognozy na starcie Brazylii ze Szkocją
Mistrzostwa Świata 2026
Atletico wyceniło Alvareza. FC Barcelona musi wydać fortunę na piłkarza!
La Liga
Słoweniec Ante Šimundžy podjął się trudnego zadania. Szkoda że Śląsk został doprowadzony do takiego złego stanu sportowego. Zle zarzadanie doprowadziło do takiego stanu. Kluby z dużych miast z Wrocławia Poznania Warszawy Gdańska Krakowa Szczecina powinny być wizytówką polskiej piłki klubowej w kraju i za granicą.
Wszystkie kluby na garnuszku samorządu, w tym przypadku miasta, co do zasady są źle zarządzane. Śląsk, Piast, Lechia chyba też. Nie masz sponsora to stawiasz na młodzież a nie na drenujących skarbczyk obcokrajowców bez jakości.