Przejdź do treści
PRUSZKOW 04.08.2023
MECZ 3. KOLEJKA FORTUNA I LIGA SEZON 2023/24 --- POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL MATCH: ZNICZ PRUSZKOW - ZAGLEBIE SOSNOWIEC
KAMIL BILINSKI  WOJCIECH BLYSZKO
FOT. MARCIN SOLARZ/400mm.pl

Polska 1 Liga

Odra Opole sięga po nowego stopera. Transfer wewnątrz 1 Ligi [INFO PN]

Odra Opole będzie miała nowego stopera. Według naszych informacji pierwszoligowiec sięgnie po byłego obrońcę Znicza Pruszków.

Paweł Gołaszewski

fot. Marcin Solarz/400mm.pl

Jak udało nam się ustalić, Wojciech Błyszko zasili szeregi Odry Opole. Stoper od 1 lipca jest wolnym zawodnikiem, gdyż wygasł jego kontrakt ze Zniczem Pruszków.

24-latek lada chwila powinien podpisać kontrakt z opolskim klubem. Będzie to szósty transfer Odry w tym oknie. Wcześniej umowy podpisali: Maksymilian Banaszewski, Jakub Bartosz, Jordan Dominguez, Adrian Łyszczarz oraz Szymon Mida.

Znicz z kolei traci kolejnego piłkarza, który stanowił o sile zespołu. Wcześniej z Pruszkowem pożegnali się: Mateusz Grudziński, który trafił do Miedzi Legnica, Marcel Krajewski, który przeniósł się do Widzewa Łódź, Miłosz Mleczko, po którego sięgnął Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Shuma Nagamatsu, który związał się z Koroną Kielce, Krystian Pomorski, który wrócił do Wisły Płock oraz Jurij Tkaczuk, który będzie reprezentował barwy Warty Poznań.

Błyszko w minionym sezonie rozegrał 23 mecze na zapleczu Ekstraklasy.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024