Damian Zbozień w środę dołączył do Legii. 21-letni obrońca weźmie udział w testach wydolnościowych stołecznej drużyny.
– Damian będzie z nami trenował do poniedziałku, a później poleci z zespołem na Cypr – powiedział legia. com dyrektor ds. rozwoju sportowego Marek Jóźwiak. Zbozień w lutym ubiegłego roku został sprzedany z opcją odkupienia do Sandecji Nowy Sącz. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu należał do wyróżniających się postaci czwartej drużyny I ligi. „Zboziu” wystąpił w 14. meczach ligowych.
Wcześniej przez dwa i pół sezonu Zbozień grał w Młodej Legii.
Odra zakontraktuje bramkarza? To byłby ciekawy ruch
Odra Opole pracuje nad tym, by w nadchodzącym sezonie Betclic 1. Ligi rywalizować o poważniejsze cele. Prawdopodobnie w tym celu ściągnie ona nowego bramkarza.
Media: Pierwszoligowiec ma problem. Może stracić utalentowanego młodzieżowca
Warta Poznań wywalczyła w sezonie 2025-26 awans na zaplecze Ekstraklasy. Do sukcesu Zielonych w dużej mierze przyczynił się Filip Waluś, którego kontrakt wygasa z końcem czerwca. Ekipa ze stolicy województwa wielkopolskiego może stracić jedną ze swoich czołowych postaci.