Obóz w Hiszpanii. Plan przygotowań Stali do drugiej części sezonu
Stal Mielec poinformowała, że – decyzją sztabu szkoleniowego – jej zawodnicy wznowią treningi po przerwie świątecznej 5 stycznia. Potem klub Ekstraklasy wybierze się – tak, jak w poprzednim roku – na zgrupowanie do hiszpańskiego L’Albir (11 – 24.01), w trakcie którego rozegra minimum trzy sparingi.
Drużyny, z którymi Stal Mielec zmierzy się w spotkaniach towarzyskich, klub poda w późniejszym terminie, w oddzielnym komunikacie.
Stal wróci do gry o stawkę 31 stycznia 2025 roku. Wówczas zmierzy się na wyjeździe z GKS-em Katowice. (MZ)
OFICJALNIE! Wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się Superpuchar Polski!
Mecz o Superpuchar Polski jest tradycyjnym rozpoczęciem sezonu w polskim futbolu klubowym. Mimo wcześniej perturbacji, podano oficjalne szczegóły rozegrania meczu.
Lech sprowadzi gracza z Ligue 1! To będzie drugi najdroższy transfer w historii klubu
Mistrz Polski kontynuuje ofensywę transferową. Wszystko wygląda na to, że w przyszłym sezonie Ekstraklasy zobaczymy stopera z przeszłością w lidze francuskiej. Sprawdź, o kim mowa!