Niespodzianka w Serie A!

AS Roma nie ma udanego początku sezonu. Giallorossi przegrali dziś trzecie spotkanie w tym sezonie. Ekipę Jose Mourinho rozgromiła Genoa.

Wynik meczu już w 5. minucie otworzył Albert Gudmundsson. Islandczyk trafił po podaniu Kevina Strootmana. Po kilkunastu minutach wyrównali rzymianie. Bramkę na 1:1 zdobył Bryan Cristante, dogrywał mu Leonardo Spinazzola. Gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie przed przerwą. Morten Thorsby zagrał do Mateo Reteguia, a ten umieścił piłkę w siatce.

Druga połowa spotkania to już popis graczy Genoi. W 74. minucie prowadzenie po podaniu Radu Dragusina podwyższył Thorsby, a wynik meczu w końcówce ustalił Junior Messias. Asystował mu Morten Frendrup.

Nicola Zalewski całe spotkanie przesiedział na ławce, podobnie zresztą jak Filip Jagiełło.

Genoa awansowała na 11. miejsce w tabeli. Roma zajmuje dopiero 16. pozycję.