Niedziela z Ligą Narodów (zapis relacji na żywo)

Ligi w Europie Liga Narodów

Czechy prawie ograły Hiszpanię, a Portugalia rozbiła Szwajcarię! Co jeszcze działo się w niedzielny wieczór w meczach Ligi Narodów?

Kosowo – Grecja 0:1

90′ KONIEC!

90′ Inigo Martinez w ostatniej chwili ratuje Hiszpanię przed porażką!

89′ Serbowie w końcówce dołożyli jeszcze dwa trafienia, ostatecznie gromiąc Słoweńców.

82′ Iliyan Stefanov próbuje ratować honor Bułgarii. 2:5.

74′ To już jest pogrom! Vako strzela na 5:1 dla Gruzji! Bułgaria na kolanach.

72′ A tymczasem Fidan Aliti z reprezentacji Kosowa wyleciał z boiska z czerwoną kartką.

69′ Haaland prowadzi Norwegię po zwycięstwo nad Szwecją. Dublet nowego zawodnika Manchesteru City!

68′ Joao Cancelo wbija czwartego gwoździa do szwajcarskiej trumny!

66′ CZECHY! Jan Kuchta wyprowadza naszych południowych sąsiadów na ponowne prowadzenie z Hiszpania!

55′ Siergiej Milinković-Savić i Serbia znowu wychodzi na prowadzenie!

52′ Bułgarzy trafiają kontaktowo, ale chwilę później Gruzini znowu podwyższają!

51′ Hat-trick Ronaldo?! Nie tym razem. Jego trafienie zostało anulowane przez VAR ze względu na ofsajd.

46′ Druga połowa – czas, start.

45+3 Gavi tuż przed przerwą golem do szatni wyrównuje! Hiszpania remisuje z Czechami.

40′ RONALDO RAZY DWA!

36′ Jednocześnie padł ostatni bezbramkowy bastion. Anastasios Bakasetas na 1:0 dla Grecji.

36′ CRISTIANO RONALDO! CR7 powiększa bramkową przewagę Portugalii do dwóch goli!

32′ Irakli Azarov podwyższa dla Gruzji!

30′ Słoweńcy szybko odpowiedzieli Serbom! Petar Stojanović doprowadził do wyrównania.

25′ Niezawodny Aleksandar Mitrović wyprowadza Serbię na prowadzenie!

20′ W skandynawskich derbach 1:0 dla Norwegii po wykorzystaniu rzutu karnego przez Erlinga Haalanda!

16′ William Carvalho! Portugalia na prowadzeniu!

11′ Gol? Jednak nie. Druga bramka Gruzinów anulowana.

8′ VAR daje, VAR zabiera. Trafienie autorstwa Harisa Seferovicia ze Szwajcarii anulowane.

5′ GOL! Jakub Pesek skierował piłkę do bramki, VAR potwierdził brak spalonego i Czechy obejmują prowadzenie z Hiszpanią!

4′ Worek z bramkami rozwiązany! Zuriko Davitashvili na 1:0 dla Gruzji.