Niebywały mecz na Old Trafford!

Mecz Pucharu Anglii na Old Trafford dostarczył niesamowitych emocji. Manchester United w samej końcówce dogrywki wyrwał awans z rąk Liverpoolu, ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla Czerwonych Diabłów.

Manchester United zameldował się w półfinale Pucharu Anglii. Piłkarze z czerwonej części Manchesteru wykazali się wielkim duchem walki i po niesamowitej batalii wygrali z Liverpoolem aż 4:3!

Scott MacTominay prędko dał prowadzenie Manchesterowi United, jednak po kapitalnej końcówce Liverpool schodził do szatni z prowadzeniem 2:1 za sprawą bramek Mac Allistera oraz Mohameda Salaha.

W drugiej połowie Liverpool lepiej wyglądał na tle Czerwonych Diabłów i wydawało się, że The Reds są bliscy zwycięstwa i zarazem awansu do następnego etapu pucharu. W 87. minucie do siatki po długiej przerwie trafił Anthony – gol Brazylijczyka doprowadził do dogrywki.

W trakcie dodatkowego czasu gry Liverpool grał lepiej i w 105. minucie czasu gry Harvey Elliot trafił na 3:2. W drugiej połowie dogrywki gospodarze wrzucili wyższy bieg, najpierw wynik na 3:3 wyrównał Marcus Rashford, natomiast w samej końcówce meczu bramkę na wagę awansu zdobył Amad Diallo.

Zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej po zdobytej bramce otrzymał drugą żółtą kartkę za ściągnięcie koszulki w ferworze radości.