Newcastle vs Liverpool! [zapis relacji live]

Ligi w Europie Premier League

Spotkanie na St. James’ Park zapowiada się jako najciekawsze starcie 3. kolejki Premier League. Zapraszamy na relację live z tego meczu!

90+7′ Koniec! Liverpool wygrał z Newcastle. Obie bramki dla The Reds zdobył Darwin Nunez. Gola dla gospodarzy strzelił Anthony Gordon. Dziękujemy, że śledziliście z nami ten mecz.

90+3′ GOOOL! Liverpool odwrócił losy spotkania i strzelił gola na 2:1! Darwin Nunez z drugim trafieniem. Urugwajczyk znalazł się w identycznej sytuacji jak przy pierwszej bramce.

90′ Pięć minut doliczone do podstawowego czasu gry.

89′ Strzał Longstaffa, piłkę łapie Alisson.

87′ Matt Targett zmienił Svena Botmana.

85′ Nunez z żółtą kartką.

82′ Elliot Anderson za Joelintona.

81′ GOL! Liverpool wyrównuje! Diogo Jota zagrał do Darwina Nuneza, a ten posłał piłkę do siatki przy dalszym słupku.

77′ Zmiany w Liverpoolu. Darwin Nunez i Jarell Quansah zameldowali się na murawie. W przeciwnym kierunku powędrowali Alexis Mac Allister oraz Joel Matip.

76′ Rajd Almirona i strzał w słupek. Newcastle blisko drugiego gola.

73′ Dwie roszady w ekipie gospodarzy. Na murawę weszli Harvey Barnes, Callum Wilson i Sean Longstaff. Z boiska zeszli natomiast Alexander Isak, Anthony Gordon oraz Sandro Tonali.

69′ Seria kornerów dla gości.

67′ Uderzał Mohamed Salah, lecz świetną interwencją w defensywie popisał się Sven Botman.

66′ Dobra wrzutka Trippiera, ale główka Botmana niecelna.

66′ Rzut wolny dla Newcastle.

60′ Diogo Jota wszedł w pole karne, ale jego podanie nie zdołało znaleźć adresata.

59′ Dwie zmiany w szeregach LFC. Na boisku zameldowali się Diogo Jota oraz Harvey Elliott. Na ławkę powędrowali natomiast Wataru Endo i Cody Gakpo.

57′ Newcastle nie tylko kontroluje grę, ale też stara się ukąsić Liverpool poprzez kontry.

53′ Sroki prowadzą grę, Liverpool ma problemy z odzyskaniem futbolówki.

51′ Żółta kartka dla Trippiera.

49′ Niezły początek drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy.

47′ Akcja indywidualna Gordona zatrzymana przez Gakpo.

46′ Wracamy do gry!

45+4′ Koniec pierwszej połowy! Na razie Newcastle United prowadzi 1:0 po bramce Anthonego Gordona. Czas na przerwę.

45+4′ Szarpane doliczone minuty. Dużo walki o piłkę.

45′ Cztery minuty doliczone do pierwszej części.

45′ Piłka po strzale Szoboszlaia poszybowała wysoko nad bramką Pope’a.

42′ Liverpool przejął kontrolę nad piłką.

38′ Kolejny strzał Almirona, tym razem niecelny.

36′ Atomowy strzał Almirona! W sobie tylko znany sposób jego uderzenie obronił Alisson.

35′ Groźna akcja Newcastle, będzie rożny dla gospodarzy.

33′ Będzie zmiana w szeregach LFC. Joe Gomez wchodzi za Luisa Diaza.

32′ Główkował Dan Burn, ale piłkę złapał Alisson.

31′ Strzały niezbyt dobre, ale pozwoliły na wywalczenie rzutu rożnego.

31′ Rzut wolny dla gospodarzy.

28′ Co się dzieje na St. James’ Park?! Virgil van Dijk z czerwoną kartką! Kapitan The Reds wyrzucony z boiska za bezpardonowy faul na Alexandrze Isaku.

25′ GOL! Newcastle prowadzi! Błąd Trenta Alexandra-Arnolda wykorzystał Anthony Gordon i umieścił piłkę w siatce.

24′ Strzelał Salah, ale piłkę bez problemu złapał Nick Pope.

20′ Nieudana akcja Newcastle. Kieran Trippier nie zdołał dobiec do zbyt mocno zagranej piłki.

18′ Liverpool pod polem karnym Newcastle.

14′ Teraz gra zrobiła się szarpania, żadna ze stron nie może przytrzymać piłki na dłużej.

10′ Spokojniejszy fragment spotkania. Liverpool nieco wychamował.

6′ Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Kartonikiem ukarany Trent Alexander-Arnold.

3′ Nieco „elektryczne” zachowanie graczy Newcastle. Piłka wybita natomiast po jej przejęciu.

2′ Na razie przy piłce pozostają podopieczni Juergena Kloppa.

1′ Pierwszy atak Liverpoolu. Będzie rzut rożny.