Milik znów potwierdza formę

Ligi w Europie Inne ligi

Arkadiusz Milik po raz kolejny potwierdza bardzo dobrą formę. Polski napastnik w meczu przeciwko Brest trafił do siatki i zanotował asystę.

Arkadiusz Milik po ostatnim dublecie strzeleckim w Lidze Konferencji, tym razem „dowiózł liczby” w meczu Ligue 1. Olympique Marsylia wygrała z Brest 4:1 i polski zawodnik miał ogromny wkład w wygraną swojej drużyny.

Wcześniej francuskie media awizowały, że polski napastnik rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Ostatecznie Milik znalazł się w składzie meczowym Sampaoliego i od początku naznaczył swoją obecność na murawie. W 3. minucie spotkania Gerson trafił do siatki, Arkadiusz Milik zapisał na swoim koncie asystę. W 63. minucie Milik wpisał się na listę strzelców i podwyższył wynik meczu. Siedem minut później opuścił boisko i w jego miejsce pojawił się Cedric Bakambu.

Amine Harrit zdobył gola w 71. minucie, Irvin Cardona w doliczonym czasie gry trafił honorową bramkę gospodarzom. W 94. minucie Cengiz Under ustalił wynik spotkania na 4:1.

Milik po raz kolejny potwierdził fantastyczną formę w tym sezonie. Polak ma już na koncie 20 goli we wszystkich rozgrywkach.