LEGNICA 26.07.2024
MECZ 2. KOLEJKA BETCLIC I LIGA SEZON 2024/25 --- POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL MATCH IN LEGNICA: MIEDZ LEGNICA - STAL STALOWA WOLA
WIKTOR BOGACZ  IWO KACZMARSKI  NEMANJA MIJUSKOVIC  MICHAL KOSTKA  RADOSC  GOL

Miedź nie dała szans Zniczowi. Seria zwycięstw legniczan trwa!

Miedź Legnica nie miała kompletnie żadnego kłopotu z pokonaniem Znicza Pruszków. Zawodnicy pod wodzą Ireneusza Mamrota pewnie wygrali aż 4:0 i kontynuują serię zwycięstw w Betclic 1. liga.

Miedź Legnica kontynuuje serię wygranych w rozgrywkach pierwszej ligi. Tym razem piłkarze Miedzi nie mieli żadnych kłopotów z wygraniem ze Zniczem Pruszków i to wynikiem aż 4:0!

Już w pierwszej połowie gospodarze wypracowali wysoką przewagę nad pruszkowianami. W 1. minucie spotkania Kamil Drygas otworzył wynik meczu. Później trafiali Chuca oraz Nemanja Mijusković.

Po przerwie rzut karny na gola zamienił Wiktor Bogacz. Miedź miała szanse na bramkę honorową, ale karnego nie wykorzystał Oskar Koprowski.

Miedź Legnica wskoczyła na 3. miejsce w klasyfikacji ligowej. Znicz spadł na 9. pozycję.