LEGNICA 26.07.2024
MECZ 2. KOLEJKA BETCLIC I LIGA SEZON 2024/25 --- POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL MATCH IN LEGNICA: MIEDZ LEGNICA - STAL STALOWA WOLA
nz IWO KACZMARSKI GOL GOAL CIESZYNKA RADOSC

Miedź Legnica rozbija drużynę Warty Poznań

Podopieczni Ireneusza Mamrota nie dali rywalom żadnych szans. Mecz był już rozstrzygnięty po pierwszej połowie.

Goście kapitalnie rozpoczęli to spotkanie. W 4. minucie Kamil Antolik zabawił się z obroną rywali. Najpierw puścił piłkę między nogami jednego z nich, potem wszedł w pole karne i mijając kolejnych rywali, oddał precyzyjny strzał nie do obrony. Drużyna z Legnicy wydawała się dziś nie do zatrzymania. Kolejne bramki w pierwszej połowie zdobywali: Mansfeld, Kaczmarski i Kostka. Poznańska drużyna do szatni schodziła z głowami nisko spuszczonymi, przy wyniku 0:4. W drugiej połowie pomimo wprowadzonych od razu 4. zmian przez trenera Klepczarka przebieg meczu się za bardzo nie zmienił. Gospodarze zdołali ledwie zmniejszyć wymiary porażki, a Legnica tym samym awansuje na 3. miejsce w tabeli.