Przejdź do treści
FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Ligi w Europie Premier League

Matty Cash trafi do giganta? Reprezentant Polski może opuścić Premier League!

Matty Cash co prawda wskutek problemów ze zdrowiem nie pojechał na Euro 2024, ale zainteresowanie jego usługami nie zmalało. Według włoskich mediów, reprezentant Polski może trafić do jednego z gigantów calcio.

Maciej Łanczkowski

FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Matty’ego Casha nie ma w kadrze reprezentacji Polski na Euro 2024. Piłkarz wcześniej zmagał się z problemami zdrowotnymi i to zadecydowało o tym, że piłkarz Aston Villi nie pojechał na turniej. Michał Probierz ponadto nie jest zwolennikiem zawodnika występującego na co dzień na boiskach Premier League.

Jego występy na angielskich stadionach w kolejnym sezonie nie są wcale takie pewne. Według informacji przekazanej przez Gianlukę di Marzio, Cash latem może trafić do Interu Mediolan.

Problemem okazać się mogą żądania finansowe Aston Villi, która życzy sobie około 35 milionów za reprezentanta Polski. Inter chce negocjować tę kwotę i wykupić piłkarza po niższej kwocie.

Zainteresowanie Cashem klubów z Serie A nie jest nowością. Całkiem niedawno włoska prasa podawała, że AC Milan ma go na swoich radarach.

Źródło: Gianluka di Marzio
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 30/2024

Nr 30/2024