Trenujący od dłuższego czasu z zespołem Polonii Bytom Marcin Dziewulski, oficjalnie został zawodnikiem śląskiego zespołu – poinformował oficjalny portal klubu.
Urodzony 24 października 1982 roku pomocnik, jest wychowankiem Tarnowiczanki Stare Tarnowice. W przeszłości grał m.in. w Stali Kraśnik, Avia Świdnik czy cypryjskim FC Frenaros. Przez ostatnie 3 lata grał w Ruchu Radzionków. W bytomskim Klubie będzie występował z numerem 15.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.