LN: Hiszpanie ratują remis w meczu z Czechami

Ligi w Europie Liga Narodów

Niewiele brakowało, a kolejna niespodzianka w Lidze Narodów byłaby odhaczona. Czesi prowadzili z reprezentacją La Roja, jednak w 90. minucie Hiszpanom udało się doprowadzić do remisu.

Czesi błyskawicznie objęli prowadzenie i już w 4. minucie spotkania Jakub Pesek trafił do siatki i otworzył wynik spotkania. Przez całą pierwszą część spotkania Hiszpanie wyglądali lepiej na tle Czechów. Mieli więcej okazji podbramkowych i częściej utrzymywali się przy piłce.

Udało im się wyrównać dopiero w 45. minucie spotkania po trafieniu Gaviego.

W drugiej części spotkania przewaga Hiszpanów była ponownie zauważalna, choć to Czesi znów objęli prowadzenie. Jan Kuchta popisał się fantastycznym przelobowaniem Unaia Simona i nasi południowi sąsiedzi prowadzili 2:0.

Podobnie jak w pierwszej części spotkania Czesi nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku, w 90. minucie Inigo Martinez trafił do siatki i rzutem na taśmę dał remis swojej reprezentacji.