LM: Środa z Ligą Mistrzów!

Ćwierćfinałów Ligi Mistrzów ciąg dalszy. Bayern sensacyjnie musiał uznać wyższość Villarreal, a Real Madryt zdeklasował Chelsea.

CHELSEA – REAL MADRYT 1:3
VILLARREAL – BAYERN MONACHIUM 1:0

90+4 KONIEC!

75′ Ostatni kwadrans nadziei dla Lewandowskiego i spółki.

69′ Bayern nieustannie naciska na Villarreal. Bezskutecznie.

63′ Co za okazja! Manuel Neuer stracił piłkę na połowie boiska, a Gerard Moreno oddał strzał z ponad 50. metrów, jednak minimalnie chybił!

53′ SŁUPEK! Gerard Moreno z dystansu ostemplował bramkę. Villarreal mógł już prowadzić różnicą trzech goli.

47′ HAT-TRICK! Karim Benzema po raz trzeci! Real 3, Chelsea 1.

42′ GOL? JEDNAK NIE! Francis Coquelin skierował piłkę do bramki, ale sędzia anulował gola ze względu na ofsajd. Villarreal nad prowadzi 1:0.

40′ Kai Havertz strzela gola kontaktowego dla Chelsea! Już tylko 1:2.

38′ Było blisko! Thiago Silva minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Chelsea dalej przegrywa z Realem.

24′ DWA DO ZERA! Kolejny gol Realu, kolejny gol Benzemy!

21′ GOL DLA REALU! Benzema uderzeniem głową wyprowadził Królewskich na prowadzenie!

10′ Co za szansa Realu! Vinicius trafił w poprzeczkę!

8′ GOL DLA VILLARREAL! Arnaut Danjuma skutecznie sfinalizował zespołową akcję Żółtej Łodzi Podwodnej. Bayern musi odrabiać straty!