LM: Sevilla przegrywa z Lens!

Sevilla przegrała 1:2 z Lens i ostatecznie zajmuje ostatnie miejsce w grupie B, przez co odpada z europejskich rozgrywek!

Trafienie Frankowskiego w Lidze Mistrzów! (fot. Reuters / Forum)

To koniec pucharowej przygody Sevilli. Hiszpański zespół przegrał 1:2 z Lens i ostatecznie zajął ostatnie miejsce w Grupie B.

Sevilla niemal przez całe spotkanie miała zdecydowaną przewagę, ale jako pierwsi do siatki trafili gospodarze. W 63. minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Frankowski! Reprezentant Polski pewnie wyegzekwował rzut karny i dał prowadzenie Lens.

Hiszpanie wyrównali w 79. minucie za sprawą gola Sergio Ramosa, który także wykorzystał jedenastkę. Ostateczny cios należał jednak do Francuzów, w 96. minucie składną akcję zespołu wykończył Angelo Fulgini.

Lens zajęło 3. miejsce w grupie, dzięki czemu wiosną zagra w meczach Ligi Europy. Sevilla niespodziewanie żegna się jesienią z pucharami i teraz może skupić się na rozgrywkach krajowej ligi.