LKE: Zapis relacji – Legia vs AZ Alkmaar

Wojskowi ulegają Holendrom i po dwóch kolejkach mają na swoim koncie trzy punkty.

90+3
Niestety mamy końcowy gwizdek. Legia Warszawa przegrywa 0:1. W tej chwili wszystkie zespoły z grupy E mają po trzy punkty.

90+1
Ryan otrzymuje żółtą kartkę za grę na czas.

90+1
Linia obrony AZ jest już cofnięta bardzo głęboko. Goście nacierają z całą siłą.

90′
Sędzia główny dolicza cztery minuty do tego spotkania.

89′
Kolejne dośrodkowania w pole karne nie przynoszą efektów.

86′
Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego, Kramer miał szansę na zdobycie bramki, lecz jego strzał był zbyt słaby, żeby zaskoczyć Ryana.

84′
Sporo chaosu wdziera się do gry. Warszawiacy rzucają wszystkie siły do ataku.

82′
Kolejny zmiany w ekipie AZ.
Mijnans -> Sadiq
Wolfe -> Indi

76′
Legia cierpliwe buduje swoje ataki pozycyjne.

74′
Zmienia również trener Gospodarzy.
Brederode -> Kasius

73′
Zbyt ostre zagranie Ribeiro kończy się żółtą kartką.

72′
Czas na zmiany:
Kun ->Rosołek
Elitim -> Gil Dias
Pekhart -> Kramer

66′
Możemy mieć zwrot akcji w tym meczu! Szwed Lahdo zbyt wysoko podnosi nogę w walce o piłce i kopie obrońcę Legii. Konsekwencją jest czerwona kartka.
 Yuri Ribeiro jest opatrywany przez sztab medyczny.

65′
Nieczysto wybita piłka przez bramkarza Legii, na szczęście bez konsekwencji.

63′
Tobiasz po raz kolejny wygrywa pojedynek z napastnikiem.

62′
Pierwsza zmiana. Na boisko wchodzi Ernest Muci a schodzi Marc Gual.

60′
Seria dośrodkowań Legionistów, lecz nic z tego nie wynika.

56′
Prosty błąd techniczny sprawia, że piłka odbija się od ręki Ribeiro i to Gospodarze wznowią z rzutu wolnego blisko swojego pola karnego.

55′
Az idzie za ciosem. Dobry strzał z dystansu mija bramkę obok słupka.

52′
Niestety tracimy bramkę… Dośrodkowanie w pole bramkowe wykorzystał Pavlidis i z bliska wbija piłkę do bamki.

45′
Zaczynamy drugą część tego starcia. Do boju Legio!

45′
Do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Mecz jest wyrównany i intensywny. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie miała równie dobre tempo.

40′
Dobre dośrodkowanie Guala w kierunku Pekharta, ale dobrze piąstkuje Ryan.

38′
Strzał z woleja Artura Jędrzejczyka zostaje zablokowana.

37′
Mecz przeniósł się do środka pola, żadna z drużyn nie utrzymuje się dłużej przy piłce.

29′
Goście stawiają poprzeczkę bardzo wysoko. Celny strzał z dystansu oddaje kapitan Legionistów.

26′
Brawa dla Kacpra Tobiasza! Gospodarze długim podaniem przenieśli się pod nasze pole karne i udało im się oddać dobry strzał. Na szczęście Polak był czujny i odbił piłkę.

24′
Legioniści teraz dłużej utrzymują się przy piłce. Trwa spokojne budowanie akcji, z użyciem wszystkich linii.

19′
Faulowany Josue, wykonuje rzut wolny, ale nie przyniósł on zagrożenia.

15′
Holendrzy próbują oskrzydlających akcji, lecz żadna z tych sytuacji nie przynosi pożądanego efektu.

8′
Josue uderza piłkę z zutu rożnego, ale obrona była gotowa i wybiła piłkę.

7′
W tym miejscu mogły już paść gratulacje… Niestety Pekhart znajduję się na oczywistej pozycji spalonej.

5′
Dobrze spisała się linia obrony Wicemistrzów Polski. Na spalonym złapany Sven Mijnans.

21:00
Arbiter Minakovic gwiżdże i rozpoczynamy to spotkanie! Do boju Legio!

20:55
Do pierwszego gwizdka zostało już tylko kilka minut! Wszyscy trzymamy mocno zaciśnięte kciuki za Wojskowych!