LKE: Olympiakos wygrał z Fenerbahce

Olympiakos już po pierwszym meczu ćwierćfinałowym LKE mógł wyrobić sobie świetną przewagę przed rewanże, jednak w drugiej połowie Fenerbahce nieco odrobiło stratę.

Olympiakos triumfuje w pierwszym starciu dwumeczu z Fenerbahce. Grecy wygrali na własnym terenie 3:2 i zbliżyli się do gry w półfinale Ligi Konferencji.

Po pierwszej połowie Olympiakos prowadził 2:0 po trafieniach Fortunisa i Joveticia. Trzecią bramkę tuż po przerwie trafił Chiquinho i grecki zespół prowadził po godzinie gry aż 3:0.

Fenerbahce w drugiej połowie nieco się ocknęło i zaczęło odrabiać straty. W 68. minucie karnego wykorzystał Tadić, z kolei kilka minut później Kahveci dołożył drugą bramkę. Asystę przy drugiej bramce zanotował Sebastian Szymański.

Reprezentant Polski zagrał w tym meczu od początku do końca. Zagrał poprawne zawody, natomiast swój występ okrasił wcześniej wspomnianą asystą.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się za tydzień na Ulker Fenerbahce Sukru Saracoglu Stadium w Stambule.