Liverpool gra z United [zapis relacji]

Wyczekiwane przez wszystkich hitowe starcie pomiędzy Liverpoolem a Manchesterem jest ostatnim meczem 17. kolejki Premier League. Manchester United zdobył cenny punkt na trudnym terenie.

90+5′
Koniec meczu! United wywozi cenny punkt z Anfield.

90+3′
Czerwona kartka w końcówce! Diogo Dalot otrzymuje dwie żółte kartki w przeciągu kilku sekund.

91′
Ostry wślizg wykonuje Rashford i sędzia decyduje się na karę indywidualną.

90′
Pogramy w tym meczu pięć minut dłużej.

86′
Ostre zagranie i Luke Shaw ukarany żółtą kartką.

83′
Liverpool wciąż próbuje, lecz strzały albo są blokowane przez obrońców, albo czujny na linii jest Onana.

77′
Zmiana:
Luis Diaz -> Jones
Darwin Nunez -> Elliott

Mainoo -> Pellistri
Antony -> Hannibal

76′
Przed dogodną szansą stanął Luis Diaz. Obrona United rzuciła się do zablokowania strzału i mamy rzut rożny.

71′
Zmiana:
Garnacho -> Rashford

70′
Dynamiczne akcje w ostatnich minutach przyniosły nam strzały z jednej i drugiej strony, lecz dużą czujnością wykazywali się bramkarze.

67′
Kapitalna kontra podopiecznych Ten Haga. Hojlund stanął w sytuacji oko w oko z Alissonem, lecz oddał strzał prosto w bramkarza.

66′
Bardzo dobry strzał Arnolda z dystansu. Bramkarz nawet nie drgnął a piłka minęła słupek o kilka centymetrów.

64′
Próba strzału Salaha sprzed pola karnego. Piłka jednak ląduje w rękach Onany.

61′
Zmiana:
Szoboszlai -> Joe Gomez

60′
Gravenberch potrzymuje pomocy medycznej. Kiedy opatruje go sztab medyczny, do zmiany szykuje się już Cody Gakpo.

55′
Liverpool dłużej utrzymuje się przy piłce i raz po raz próbuje przebić się przez linię obrony Czerwonych Diabłów.

48′
Seria strzałów drużyny Liverpoolu, coraz bardziej rysuje się przewaga ekipy Kloppa. Wynik natomiast pozostaje bez zmian.

45′
Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

45+3′
Sędzia gwizdkiem daje znać, że pierwsza połowa dobiega końca. Nie oglądaliśmy bramek, a spotkanie nie jest zbyt porywające.

45+2′
Żółtą kartką za faul ukarany Endo.

34′
Kolejna kara indywidualna w tym meczu. Sędzia pokazuje kartkę Amrabatowi.

33′
Faul w ataku wykonuje Garnacho.

28′
Dośrodkowanie z pola karnego trafia na głowę Van Dijka, który oddaje mocny strzał, lecz w sam środek bramki i piłkę łapie Onana.

27′
Żółty kartonik tym razem wędruje do Mainoo.

22′
Darvin Nunez ukarany zółtym kartonikiem przez sędziego.

17′
Gospodarze nabijają statystykę rzutów rożnych. Po nieco ponad kwadransie mają już ich pięć. Żaden z nich nie przyniósł jednak rzeczywistej korzyści.

15′
Kapitalna sytuacja Liverpoolu. Dośrodkowanie Arnolda trafia do Nuneza, który dogrywa do Salaha, lecz strzał w ostatniej chwili został zablokowany.

11′
Gospodarze odpowiadają strzałem z dystansu węgierskiego pomocnika. Piłka leci jednak wysoko nad bramką.

10′
Składna akcja Manchesteru zakończona niecelnym strzałem Garnacho.

7′
Antony wchodzi w drybling i oddaje strzał z krawędzi po karnego, lecz jego strzał zostaje zablokowany.

5′
Wrzutka Salaha mija wszystkich zawodników i od bramki rozpocznie Onana.

1′
Pierwsza sytuacja i już było groźnie pod bramką Onany po wrzutce z rzutu wolnego.

17:30
Zapinamy pasy i zaczynamy!

17:20
Sędzią dzisiejszego starcia będzie Michael Oliver.

17:15
Erik Ten Hag z kolei proponuje takie zestawienie:

17:10
Gospodarze na to spotkanie wyjdą w następującej jedenastce:

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na relacji live z hitowego starcia w Premier League. Pogrążona w ogromnym kryzysie ekipa Ten Haga, po odpadnięciu z europejskich pucharów staje przed ogromnym wyzwaniem zmierzenia się z Liverpoolem na Anfield.