Liga Mistrzów (zapis multirelacji)

Po pierwszych meczach ćwierćfinałów Ligi Mistrzów bliżej awansu do kolejnej fazy są piłkarze Manchesteru City oraz Liverpoolu. Oto zapis multirelacji.

De Bruyne otworzył wynik meczu na Etihad Stadium. (fot. Reuters)

90+6′ – Koniec! Manchester City wygrywa z Atletico Madryt 1:0, a Liverpool pokonuje Benfikę 3:1.

88′ – Diaz stawia kropkę nad i, Benfica 1:3 Liverpool.

76′ – Rozpoczęły się ostatnie kwadranse meczów w Anglii i Portugalii. Manchester City wygrywa z Atletico Madryt 1:0, a Liverpool prowadzi z Benfiką 2:1.

70′ – Foden podaje do De Bruyne, a ten trafia do siatki! Manchester City 1:0 Atletico Madryt.

69′ – O ile pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Liverpoolu, o tyle w drugiej o wiele groźniejsza jest Benfica.

64′ – Dobry, groźny strzał głową Laporte’a. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

55′ – Silne uderzenie De Bruyne z rzutu wolnego, ale Oblak dobrze broni. Nadal jest 0:0.

49′ – Benfica łapie kontakt! Na 1:2 trafił Nunez, który wykorzystał podanie Silvy.

46′ – Druga połowa – czas start!

45′ – Koniec pierwszych połów. Manchester City remisuje z Atleitco Madryt 0:0, Benfica przegrywa z Liverpoolem 0:2.

40′ – W potyczce City z Atleti wciąż 0:0, wciąż to gospodarze są w natarciu.

34′ – Liverpool prowadzić już 2:0. Drugą bramkę dla drużyny Kloppa zdobył Mane. Asystę zaliczył Diaz.

29′ – Benfica na razie nie zbliżyła się do odrobienia straty. Alisson pozostaje bezrobotny, Liverpool całkowicie kontroluje mecz.

22′ – The Citizens nacierają, lecz na razie bez skutku bramkowego. Oblak nie musiał się wykazywać przy żadnym z 4 uderzeń.

17′ – Gol dla Liverpoolu! Wynik strzałem głową otworzył Konate, któremu dograł Robertson. Dla Francuza to pierwsze trafienie w Lidze Mistrzów.

11′ – Na Estadio da Luz przewagę ma Liverpool. The Reds sprawdzili już dyspozycję bramkarza rywali, który spisał się bez zarzutu.

8′ – Mecz na Etihad Stadium jest dokładnie taki, jak można się było spodziewać: Manchester City długo utrzymuje się przy piłce, a Atletico stara się mu przeszkadzać. Na razie ani jedni, ani drudzy nie oddali strzału.