Legia zremisowała z Atromitosem. Zapis relacji

W pierwszym spotkaniu III rundy eliminacji Ligi Europy Legia Warszawa przed własną publicznością zremisowała bezbramkowo z ateńskim Atromitosem. Poniżej przedstawiamy zapis relacji „na żywo” z czwartkowego meczu rozegranego na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

22:52 KONIEC MECZU W WARSZAWIE. LEGIA ZREMISOWAŁA 0:0 Z ATROMITOSEM. REWANŻ ODBĘDZIE SIĘ 14 SIERPNIA (ŚRODA) W ATENACH.

90+3′ Próba technicznego uderzenia Novikovasa. Piłka poszybowała ponad bramką.

90+1′ Vieira Farley niecelnie uderzył z dystansu na bramkę Legii.

89′ Antolić dobrze wypatrzył Novikovasa w polu karnym. Litwin uderzył jednak źle, a Megyeri zdołał odbić piłkę.

85′ Niebywale zachowawczo grają dzisiaj goście. Atromitos ewidentnie przyjechał do Warszawy tylko po to, aby nie stracić bramki.

83′ Groźny strzał Luquinhasa, jednak świetnie dysponowany Megyeri ponownie skutecznie interweniuje.

77′ Carlitos ponownie z rzutu wolnego. Tym razem wprost w ręce węgierskiego bramkarza.

75′ Po raz kolejny gości z Aten przed utratą gola ratuje poprzeczka. Po ładnym uderzeniu Carlitosa z rzutu wolnego Megyeri końcami palców sparował piłkę na poprzeczkę.

67′ Pierwsza zmiana w Legii. Carlitos zastąpił w ataku Kulenovicia.

66′ Niezła akcja Wojskowych. Udany drybling Luquinhasa i podanie do Sandro Kulenovicia. Chorwacki napastnik zmarnował dogodną okazję.

62′ Dośrodkowanie Antolicia i uderzenie głową Novikovasa. Piłka poszybowała nieznacznie ponad bramką.

59′ Legia rozpoczęła drugą połowę z większym animuszem niż ten, który prezentowała przed przerwą. Tyle tylko, że wciąż nie ma to przełożenia na gole.

50′ Dobry strzał Novikovasa z rzutu wolnego. Atromitos uratowała poprzeczka.

46′ Wystartowała druga odsłona zmagań przy Łazienkowskiej.

45′ Pierwsza połowa meczu Legii z Atromitosem kończy się bezbramkowym remisem.

42′ Już siedem rzutów rożnych wykonywała w tym meczu Legia.

40′ Kolejny słaby strzał Novikovasa.

36′ Uderzenia zawodników Legii często są blokowane przez dobrze zorganizowanych obrońców drużyny z Aten.

28′ Póki co niewiele ciekawego dzieje się w Warszawie. Nieznaczną przewagę mają gospodarze, jednak w żaden sposób nie przekłada się to na groźne akcje pod bramką Atromitosu.

17′ Uderzenie Domagoja Antolicia z dystansu wprost w bramkarza Atromitosu.

9′ W drużynie Atromitosu gra środkowy obrońca Dimitrios Goutas, który w ubiegłym sezonie był zawodnikiem poznańskiego Lecha.

2′ Strzał Arvydasa Novikovasa. Węgierski bramkarz Balazs Megyeri pewnie broni.

21:00 Austriacki sędzia gwiżdże po raz pierwszy.

20:45 W takim składzie dzisiejsze spotkanie rozpoczną gospodarze: