Lech wygrał z Djurgarden!

Ligi w Europie Inne ligi

Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania Lecha Poznań z Djurgarden oraz pozostałych meczów w Lidze Europy i Lidze Konferencji Europy!

Oto komplet wieczornych wyników.

LE:
Juventus – SC Freiburg 1:0 (Di Maria 53)
Manchester Utd – Betis 4:1 (Rashford 6, Antony 52, Fernandes 58, Weghorst 82 – Perez 32)
Sevilla – Fenerbahce 2:0 (Jordan 56, Lamela 85)
Szachtar – Feyenoord 1:1 (Rakicki 79 – Bullaude 88)

LKE:
Basel – Slovan Bratysława 2:2 (Amdouni 6, Zeqiri 40 – Medvedev 17, Abubakari 70)
Fiorentina – Sivasspor 1:0 (Barak 69)
Gent – Basaksehir 1:1 (Orban 35 – Okaka 16)
Lech Poznań – Djurgarden 2:0 (Milić 39, Marchwiński 82)

—————————————————————————————————————————————————-

90+6′ Koniec meczu w Poznaniu! Lech wygrał z Djurgarden po golach Antonio Milicia oraz Filipa Marchwińskiego.

90+5′ Świetna szansa Lecha! Michał Skóraś nie trafił z kilkunastu metrów. Powinno być 3:0!

90+5′ Wypiąstkował piłkę Bednarek.

90+5′ Rzut wolny dla Djurgarden.

90′ Pięć minut doliczone do podstawowego czasu gry w Poznaniu.

88′ Wyrównał również Feyenoord. Gola Szachtarowi strzelił Ezequiel Bullaude.

85′ Sevilla podwyższa prowadzenie w meczu z Fenerbahce! Erik Lamela trafił na 2:0.

83′ Dwie zmiany w zespole Djurgarden. Na boisku pojawili się Jacob Bergstrom oraz Haris Radetinac. Z murawy zeszli za to Victor Edvardsen i Joel Asoro.

83′ Czwarty gol dla Manchesteru United! Prowadzenie ekipy Czerwonych Diabłów podwyższył Wout Weghorst.

82′ GOL DLA LECHA! Kolejorz prowadzi już 2:0! Filip Marchwiński po zaledwie kilku minutach od wejścia na murawę podwyższył prowadzenie mistrza Polski! Bardzo precyzyjne wykończenie 21-latka. Asystował Ba Loua.

79′ Gol na Łazienkowskiej! Szachtar prowadzi z Feyenoordem! Do siatki trafił Jarosław Rakicki.

76′ Jesper Lofgren pojawił się na boisku. Na ławkę rezerwowych powędrował za to Carlos Moros.

76′ Filip Marchwiński zmienił Filipa Szymczaka.

71′ Adriel Ba Loua za Afonso Sousę.

70′ Hampus Finndell zmienia Besarda Sabovicia.

70′ Malik Abubakari dał wyrównanie Slovanowi w meczu z FC Basel.

69′ Gol dla Fiorentiny! Bramkę zdobył Antonin Barak. Viola prowadzi z Sivassporem.

67′ Mikael Ishak ukarany żółtym kartonikiem.

63′ Freiburg mógł wyrównać, ale gol Lucasa Holera nie został uznany z powodu zagrania ręką.

60′ Żółta kartka dla Radosława Murawskiego.

59′ Gorsza dyspozycja Lecha po przerwie.

58′ Manchester United podwyższa prowadzenie! Piłkarze Erika ten Haga wygrywają teraz 3:1 po golu Bruno Fernandesa. Portugalczyk do asysty dopisał bramkę.

56′ Bramka dla Sevilli! Hiszpanie prowadzą z Fenerbahce po trafieniu Joana Jordana.

55′ Szczęście Lecha. Szwedzi zmarnowali dobrą szansę.

53′ Gol dla Juventusu! Podopieczni Massimiliano Allegriego prowadzą z Freiburgiem po bramce Angela Di Marii.

52′ Antony wyprowadza Manchester United na prowadzenie w meczu z Betisem. Jest 2:1.

50′ Piłka po strzale Skórasia poleciała ponad bramką.

49′ Carlos Moros ukarany żółtą kartką.

46′ Rozpoczyna się druga połowa.

Czas na kwadrans przerwy!

45′ Mocny strzał Murawskiego! Znów jednak broni Zetterstrom.

44′ Uderzył Ishak, ale dobrą interwencję zanotował bramkarz Jacob Zetterstrom.

41′ Niecelna próba Skórasia.

40′ Basel ponownie wychodzi na prowadzenie w meczu ze Slovanem Bratysława. Gola strzelił Andi Zeqiri.

39′ GOOOL! Lech prowadzi z Djurgarden! Do siatki trafił Antonio Milić. Stoper zdobył bramkę głową. Asysta Joela Pereiry.

36′ Remis w Gandawie! Bramkę dla Gentu zdobył Gift Emmanuel Orban.

34′ Groźna akcja Djurgarden. Joel Asoro spudłował z najbliższej odległości.

33′ Betis doprowadza do remisu! Gola na 1:1 w starciu z Manchesterem United strzelił Ayoze Perez.

29′ Gospodarze przeważają, choć na razie poznaniacy nie stworzyli sobie zbyt wielu dogodnych okazji do zdobycia bramki.

18′ Kolejorz prowadzi grę.

18′ Gol Jurija Medvedeva daje Slovanowi wyrównanie w meczu z FC Basel.

16′ Gol dla Basaksehiru! Stefano Okaka daje prowadzenie Turkom w meczu z Gentem.

12′ Na razie Lech przeważa.

11′ Strzał Filipa Szymczaka obronił Jacob Zetterstrom.

10′ Niezła okazja Lecha, ale jeden z defensorów Djurgarden wybił piłkę z pola karnego.

10′ Rzut rożny dla Lecha.

7′ Akcja Lecha spaliła na panewce z powodu spalonego.

6′ Manchester United prowadzi z Betisem! Prowadzenie Czerwonym Diabłom dal Marcus Rashford.

6′ Basel prowadzi ze Slovanem! Bramkę zdobył Zeki Amdouni.

5′ Aut  dla Lecha.

4′ Filip Bednarek sparował centrostrzał Gustava Wikheima na poprzeczkę.

2′ Wybili Szwedzi.

2′ Rzut wolny dla Lechitów.

2′ Lech przy piłce.

21:00
Wybrzmiał pierwszy gwizdek!

Mecze rozpoczęte o 18:45 dobiegły końca. Oto komplet wyników.

LE:
1. FC Union Berlin – Royale Union SG 3:3 (Juranović 42, Knoche 69, Michel 89 – Boniface 28 i 72, Vertessen 58)
AS Roma – Real Sociedad 2:0 (El Shaarawy 13, Kumbulla 87)
Bayer Leverkusen – Ferencvaros 2:0 (Demirbay 10, Tapsoba 86)
Sporting – Arsenal 2:2 (Inacio 34, Paulinho 55 – Saliba 22, Morita 62 sam.)

LKE:
AEK Larnaca – West Ham 0:2 (Antonio 36 i 45+2)
Anderlecht – Villarreal 1:1 (Dreyer 57 – Trigueros 28)
Sheriff Tiraspol – Nice 0:1 (Amraoui 45+3)

89′ Wielkie emocje w stolicy Niemiec! Union po raz trzeci doprowadza do remisu. Gola na 3:3 strzelił Sven Michel.

87′ Prowadzenie powiększa również Roma! Na 2:0 trafił Marash Kumbulla.

87′ Bayer prowadzi 2:0 z Ferencvarosem! Edmond Tapsoba podwyższył prowadzenie Aptekarzy.

72′ Ależ mecz w Berlinie! Victor Boniface znów zapewnia prowadzenie ekipie Royale Union SG.

69′ Znowu remis na Stadion An der Alten Försterei, Gol Robina Knoche daje Unionowi wyrównanie w meczu z Royale Union SG.

62′ Szybka odpowiedź The Gunners. Arsenal wyrównuje stan meczu ze Sportingiem. Bramkę samobójczą zdobył Hidemasa Morita.

59′ Royale Union SG ponownie prowadzi z Unionem. Bramkę na 2:1 zdobył Yorbe Vertessen. 22-latek ma dziś na koncie już gola i asystę.

57′ Anderlecht wyrównał! Belgowie za sprawą bramki Andersa Dreyera doprowadzili do remisu w spotkaniu z Villarealem.

56′ Sporting prowadzi z Arsenalem! Gola na 2:1 strzelił Paulinho.

46′ Piłkarze powoli wracają na murawie po przerwie.

Skład Lecha na mecz z Djurgården.

Na wszystkich stadionach wybrzmiał już gwizdek kończący pierwszą połowę. Czas na kwadrans przerwy.

45+4′ 18-letni Ayoub Amraoui daje prowadzenie Nicei w meczu z Sheriffem Tiraspol.

45+2′ West Ham prowadzi już 2:0! Dublet ustrzelił Michail Antonio.

42′ Union wyrównuje! Do siatki trafił Josip Juranović, były zawodnik Legii Warszawa.

37′ Michail Antonio daje prowadzenie Wesr Hamowi w meczu z AEK Larnaca.

34′ Sporting wyrównuje! Gola na 1:1 w spotkaniu z Arsenalem strzelił Goncalo Inacio.

28′ Gol dla Royale Union SG! Victor Boniface wyprowadzi Belgów na prowadzenie w meczu z Unionem Berlin.

28′ Bramkę dla Villarealu zdobył Manu Trigueros! Hiszpanie prowadzą z Anderlechtem.

22′ 1:0 dla Arsenalu! William Saliba wyprowadził Kanonierów na prowadzenie.

13′ Roma prowadzi z Realem Sociedad! Bramkę dla Giallorossich zdobył Stephan El Shaarawy.

10′ Oficjalnie mamy pierwszą bramkę tego wieczoru! Bayer wychodzi na prowadzenie w meczu z Ferencvarosem. Do siatki trafił Kerem Demirbay.

6′ Anderlecht mógł prowadzić z Villarealem, ale gol Benito Ramana nie został uznany z powodu spalonego.

18:45
Zaczynamy!

18:40
Wieczorem czekają nas następujące spotkania.