LE: Rubin po dogrywce wyeliminował Levante

Rubin Kazań w czwartek wygrał z Levante 2:0 i awansował do ćwierćfinału Ligi Europy. Do wyłonienia zwycięscy tej rywalizacji potrzebna była dogrywka.
90 minut meczu w Hiszpanii oraz 90 minut spotkania w Rosji nie przyniosły goli ani dla Rubina ani dla Levante, dlatego konieczne było rozegranie dogrywki. Ta okazała się szczęśliwa dla rosyjskiej drużyny, która zdobyła dwie bramki na wagę awansu do kolejnej fazy rozgrywek.

W 100. minucie na listę strzelców wpisał się zawodnik oznaczony numerem 99 Rondon, który wykorzystał podanie Bibrasa Natcho. Dwanaście minut później do siatki rywala trafił Vladimir Dyadyun, a asystę przy tej bramce zaliczył Sergey Ryzhikov.

Dariusz Dudka z Levante nie znalazł się w kadrze meczowej hiszpańskiego zespołu.