LE: Osłabiony Hannover pokonał Levante

W meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Europy Hannover pokonał Levante 2:1. W spotkaniu tym wystąpił Artur Sobiech.
Czwartkowa konfrontacja pechowo rozpoczęła się dla Hannoveru. W 9. minucie za faul we własnym polu karnym czerwoną kartką został ukarany Haggui, a sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę na bramkę zamienił Michel.

Grający w osłabieniu zespół gospodarzy jeszcze przed przerwą zdołał doprowadzić do wyrównania, gdy także z rzutu karnego gola strzelił Huszti.

Kilka minut po przerwie Hannover objął prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Ya Konan. Goście z Hiszpanii starali się jeszcze odmienić losy meczu, ale wynik nie uległ już zmianie. Hannover ostatecznie pokonał Levante 2:1.

W spotkaniu zwycięskiej drużyny wystąpił Artur Sobiech. Reprezentant Polski na placu gry przebywał do 76. minuty. W drużynie gości zagrał natomiast Dariusz Dudka, który został zmieniony w 70. minucie.