LE: Inter obronił pozycję lidera grupy H

Inter Mediolan po trudnym boju wygrał z Partizanem Belgrad 1:0. Zwycięską bramkę dla włoskiej drużyny w samej końcówce spotkania zdobył Palacio.
Trzecią kolejkę spotkań grupy H rozpoczęła konfrontacja Rubin Kazań – Neftci Baku. Rosyjski klub objął prowadzenie w 16. minucie po trafieniu Kasaeva i gospodarze schodzili na przerwę ciesząc się ze skromnego prowadzenia.

W drugiej połowie Rubin próbował strzelić drugiego gola, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Miejscowi kibice do końca drżeli więc o końcowy wynik, ale ostatecznie trzy punkty padły łupem ich pupili. Rubin dzięki tej wygranej wskoczył na chwilę pierwsze miejsce w tabeli, ale Inter, który swój mecz rozgrywał później, również wygrał 1:0 i powrócił na pozycję lidera.

LE: Zobacz wyniki, tabele i statystyki grupy H – KLIKNIJ!